Covit Nedeniyle Bir günde 5 kişi Hayatını Kaybetti!

Dün ( 1 Aralık Salı ) 4 kişinin hayatını kaybetmesi ile koronavirüs kaynaklı vefat sayısının 82’ye çıktığı Ereğli’de bugünde 5 kişi hayatını kaybetti, ilçedeki vefat sayısı 87’ye çıktı.

Sabah saatlerinde Henüz 42 yaşında olan ve 9 gün önce koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenilen, tedavisi de o günden bu yana Müftü Mahallesindeki  evinde devam eden Suna Ç,  Ereğli Devlet Hastanesinde tedavisi gören ve Çaylıoğlu’nda ikamet ettiği öğrenilen 86 yaşındaki Havva K ile  Bağlık Mahallesinde ikamet ettiği öğrenilen 62 yaşındaki İsmail G’nin  yaşam savaşını kaybettikleri haberi sabah saatlerinde gelmişti.

Öğleden sonrada bir süredir tedavisi Ereğli Devlet Hastanesinde süren ve ilçeye bağlı Gebe köyünde ikamet ettiği öğrenilen 49 yaşındaki Müzeyyen T ve , ilçeye bağlı Uzun Mehmet mahallesinde ikamet eden ettiği öğrenilen 88 yaşındaki Mustafa D’nin vefatı da kayıtlara bulaşıcı hastalık olarak geçti.

Müzeyyen T’nin toprağa verildiği, Mustafa D’nin ise yarın Düzce’de toprağa verileceği öğrenildi.

Ereğli’de  dün 4, son 2 günde yaşanan 9 vefat ile,  koronavirüs kaynaklı ilk ölümün gerçekleştiği 16 Nisan’dan bu yana  hayatını kaybedenlerin sayısı 87’ye yükseldi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*